szkolenia

Nasze kursy to istne TOTAL IMMERSION. Od pierwszego dnia bierzesz udział w pracy z pacjentami i poznajesz wszystkie aspekty leczenia. Nasz kurs jest prowadzony przez ekspertów i wieloletnich praktyków w procesie leczenia zespołu stóp cukrzycowej. Masz dostęp do najnowszych informacji, najlepszych praktyk i narzędzi, które pozwolą na późniejszą samodzielną pracę z ranami przewlekłymi. Bierzesz udział w pracy naszej kliniki i w ten sposób poznajesz nasze unikatowe i interdyscyplinarne podejście do procesu leczenia z naciskiem na przyczynowość. Stałe podnoszenie swoich kompetencji otworzy przed Tobą nowe ścieżki na drodze zawodowej. Zapoznaj się z naszą ofertą. 

Zapraszamy wszystkie pielęgniarki do udziału w naszym fascynującym kursie, który objaśni i odczaruje cały proces  leczeni zespołu stopy cukrzycowej! Twoja wiedza i udział są nieocenione dla pacjentów cierpiących na tę chorobę, dlatego też zachęcamy cię do rozwijania umiejętności i zdobywania nowych, które umożliwią Ci pewnie i bezpiecznie opiekować się pacjentami w tym trudnym dla nich okresie.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym kursie?

  1. Wiedza specjalistyczna : Nasz kurs zostanie poprowadzony przez zatwierdzonych ekspertów w procesie leczenia zespołu stóp cukrzycowej. Dostęp do najnowszych informacji, najlepszych praktyk i narzędzi.

  2. Praktyczne możliwości : Kurs uwzględnia każdy aspekt leczenia, stosowanie i wykorzystanie metod interdyscyplinarnych. Przekrojowość i różnorodność przypadków. Dzięki temu możliwe będzie skuteczne późniejsze  działanie w opiece nad pacjentami.

  3. Wsparcie i networking : Nasza społeczność pielęgniarek i podologów, która się mierzy z problemem stopy cukrzycowej jest silna. Będziesz mieć dostęp do wymiany doświadczeń i wiedzy o innych profesjonalistach.

  4. Podniesienie Kwalifikaacji : Udział w kursie jest doskonałą okazją do podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności, co z pewnością wpłynie na Twój rozwój zawodowy 

  5. Wpływ na zdrowie pacjentów : Twoja wiedza i informacje, które zdobędziesz sprawią, że Twoi pacjenci znajdą u ciebie fachową i skuteczną opiekę 

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego kursu i bądź częścią wysoko wykwalifikowanego zespołu pielęgniarek dbających o zdrowie pacjentów z cukrzycą. Twoja rola jest niezależna, a zdobyta wiedza z kursu do wykorzystania od razu w praktyce. Daj szansę sobie i swojemu pacjentowi na lepsze jutro. Zapisz się już dziś!

Maksymalna liczba uczestników: 2 osoby

KOSZT SZKOLENIA :  1 dzień: 1450 PLN;  5 dni: 5800 PLN

Terminy uzgadniane indywidualnie.

 

 

Zapraszamy lekarzy chcących zdobyć nowe doświadczenia oraz podnieść kompetencje w zakresie metod leczenia ran przewlekłych ze szczególnym naciskiem na ich przyczynowe leczenie.  

Podczas szkolenia poznasz stosowane przez nasz zespół metody pracy z ranami oraz nasze interdyscyplinarne, unikalne podejście do całościowego procesu leczenia ran. Zajęcia odbywają się od początku z udziałem pacjentów. poznajesz nasze techniki i tajniki.

Maksymalna liczba uczestników: 2 osoby

KOSZT SZKOLENIA :  1 dzień:  PLN;  5 dni:  PLN

Terminy uzgadniane indywidualnie.

 

W przygotowaniu